Robotkezelő ( Kecskemét )
Cégünk 39 éve minőségi utánfutó alkatrészeket gyárt és értékesít. Minden 3. utánfutó Knott tengellyel készül. Nincs utánfutó Knott nélkül. Az Autóflex-Knott Kft., Európa legnagyobb utánfutó alkatrész gyártója, Robotkezelő munkakörbe keres munkavállalókat.
Feladat
  • Automata hegesztő berendezések kezelése, kiszolgálása
  • Hegesztőrobot által hegesztett elemek ellenőrzése
  • Folyamatos egyeztetés a programozóval és a termelésvezetővel
  • Műszaki rajz értelmezése
  • Munkavégzés helyszíne: Kecskemét-Kadarfalva
Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem.
  • Céges busszal munkába járás biztosítása kb. 30 km-es körzetben.
  • Egészséges, tiszta munkakörülmények.
  • Szakmai fejlődés lehetősége.
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség.
  • 8 órás munkarend, melyek a munkaközi szüneteket is tartalmazzák
Elvárások
  • Fémipari tapasztalat
  • Műszaki érzék
  • Önálló, határozott, pontos munkavégzés
  • Több műszakos munkavégzés vállalása
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
  • Fémipari szakmunkás végzettség vagy fémiparban szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott