Részmunkaidős nyugdíjas pénztáros ( Szekszárd )
Nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994-ben nyitotta meg első üzletét Magyarországon. Világszerte 5381 üzletettel rendelkezik.
Feladat
  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • Vevők tájékoztatása
Amit kínálunk
  • Hétfőtől-Vasárnapig, 6-22 óra között heti 2-3 nap 4-6-8 órában megegyezés szerint
  • Bruttó órabér: 1245 Ft/óra, melyből kézhez kap nettó 1058 Ft-ot
  • 18:00 óra után a bruttó órabér 1421 Ft, melyből kézhez kap 1208 Ft-ot
  • Nyugdíjasként csak 15% SZJA levonás, járulékfizetési kötelezettség nincs
  • Kollégáink folyamatos támogatást kap, szakmai és pénzügyi biztonságot nyújtunk
Elvárások
  • Öregségi nyugdíjat igazoló határozat
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
  • Munkaidő: Részmunkaidő 4 óra , Részmunkaidő 6 óra , Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő