Rendezvényszervező ( Budapest XII. kerület )
Napjaink vezető gyógyszeripari vállalata, élenjáró vállalati kultúrája lehetőséget teremt mindenki számára, hogy szakmai profizmusa, haladó szemlélete, valamint teljesítményorientált légköre által kibontakoztassa tehetségét. Jelenleg munkatársat keresünk az alábbi pozícióba, határozatlan időre: Rendezvényszervező.
  • Management meetingek, rendezvények, utazások szervezésének támogatása
  • Szoros kapcsolattartás beszállítókkal, ügyfelekkel és a támogató osztályokkal
  • Gyógyszeriparra vonatkozó törvények és etikai szabályok, valamint a belső compliance elvárások alapján rendezvények átvilágítása
  • Egészségügyi szakemberek rendezvényen való részvételének támogatása
  • Vállalati szponzorációk jóváhagyási folyamatának koordinálása
  • Hatósági jelentések határidőre történő teljesítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok
Amit kínálunk
  • Modern és nemzetközi munkakörnyezet
  • Támogató és változatos cégkultúra
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, kihívásokkal teli munka egy sikeres, dinamikus csapatban
Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év korábbi munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes tudás (Excel, Word, Outlook)
  • Kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Szervezői készség, precizitás, koncentrációs képesség
  • Egyenes kommunikáció, konfliktuskezelési képesség
  • Időgazdálkodás és prioritások felállítása
  • Multi-tasking és a határidők betartásának képessége
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő