Rendezvényszervező adminisztrátor ( Budapest )
A cég generációk óta fontos szerepet tölt be a rendezvényszervezés világában.
Feladat
  • Teremrendezés
  • Partnerek, bérlők fogadása
  • Adminisztratív feladatok, telefonhívások kezelése
  • Projektorok beállítása, fény és hangtechnika kezelése betanítás után
Amit kínálunk
  • bérezés: kisegítés: bruttó 1200 Ft/óra
  • barátságos légkör
Elvárások
  • 18. életév betöltése
  • kommunikatív, barátságos hozzáállás
  • aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Hétfőtől péntekig, heti 14-21 órában.
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő