Rendezvényasszisztens ( Budapest )
Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk! Parnerünkhöz az IIR Magyarország Kft-hez keresünk diák munkatársakat. Az IIR 2000 szeptembere óta van jelen a magyar piacon. Éves szinten mintegy 120-150 különböző típusú szakmai rendezvényt szervez a vállalati felsővezetők és vezető szakemberek részére konferenciák, szemináriumok, tréningek, mesterkurzusok, workshopok és oklevelet adó képzések keretében. A rendezvények lebonyolításához keresünk asszisztenciát. Légy része egy dinamikus és fiatal csapatnak!
  • Regisztrációs kellékek előkészítése, majd a konferencia végén összepakolása
  • Regisztrációs asztal és előadóterem ellenőrzése, felkészítése
  • A technikai eszközök összeállítása
  • Résztvevők udvarias és segítőkész kiszolgálása a nap folyamán
  • Kapcsolattartás a szálloda rendezvényeseivel
  • Az esetlegesen felmerülő problémák megoldása legjobb tudás szerint
Amit kínálunk
  • Hétköznaponként - általában kedd, szerda és csütörtöki napokon, rugalmas beosztásban
  • Bruttó 10588 Ft/nap
  • Folyamatos, hosszútávú munkalehetőség
  • Vidám, fiatalos csapat
  • Változatos munkakör
  • Szakmai tapasztalatszerzés
  • Rugalmas munkaidő
Elvárások
  • Hallgatói jogviszony nappali képzésen
  • Talpraesett, kreatív személyiség
  • Fejlett probléma megoldó képesség
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
  • Idegenforgalmi, vagy hivatásturizmus szakirányi tanulmányok
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő