RAKTÁRVEZETŐ ( Győr )
  • Rábízott nagylétszámú (50-60 fő) raktári csoportok munkájának koordinálása, szabályok betartatása
  • Reklamációk kezelése
  • Visszáru kezelése
  • Optimalizálja a belső anyagáramlást, tárhelyek kihasználását
  • Gondoskodik a munkavégzéshez szükséges feltételek biztosításáról
  • A bevételezés, tárolás szervezése, irányítása és ellenőrzése
  • Érkező áru esetén a rakomány mennyiségi és minőségi átvétele, probléma esetén jegyzőkönyv készítése
  • Raktári folyamatok optimalizálása
  • A területen keletkezett eltérések és változások kezelése
  • Raktári adminisztrációs feladatok ellátása
  • Raktári rend biztosítása, árukészlet mozgatása igény szerint
Amit kínálunk
  • Versenyképes munkabér, 550.000 Ft - 600.000 Ft bruttó bér
  • Biztos, megbízható vállalati háttér
  • Teljes munkaidőben végzett, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes, változatos, önálló munkakör
  • Jól felszerelt munkakörnyezet
  • Nappali műszakok
Elvárások
  • 1-2 éves releváns tapasztalat, emberek irányítása illetve raktározás területén
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel ),
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
  • Személyes kompetenciák: Jó kommunikációs készség , Határozottság , Céltudatosság , Eredményorientált gondolkodás , Kapcsolatteremtő készség , Vezetői készség , Döntéshozatali képesség
Előnyök
  • Élelmiszeripari ismeretek
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott