Raktáros munkatárs ( Budapest )
A Yusen Logistics cégcsoport azon dolgozik, hogy világszinten ismertté és elismertté váljon mint megbízható logisztikai szolgáltató partner. Célunk, a vállalkozásunk és ügyfeleink közötti minél jobb kapcsolat megteremtése az innovatív ellátási lánc fejlesztésén, a szállítmányozási és raktározási szolgáltatásainkon keresztül. Mint cég, elkötelezettek vagyunk a vállalati kultúra folyamatos fejlesztésében. Ez jelenik meg vállalati értékeink rendszerében is: Committed – Connected – Creative
Feladat
  • Áru átvétele és kiadása
  • Szállítmányok ki- és berakodásának ellenőrzése és adminisztrációja
  • Raktáron belüli anyagmozgatás, palettázás
  • Áru csomagolásának és mennyiségének ellenőrzése
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Raktári rend fenntartása
  • Egyéb napi operatív feladok ellátása
Amit kínálunk
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható japán cégcsoportnál
  • Változatos elemekből álló Cafeteria-csomag
  • Egészségbiztosítási szolgáltatás
  • Nyári és téli jutalom
  • Munkába járás támogatása Budapest határán belül is
  • BKV-val is megközelíthető munkahely, ingyenes parkolás
  • Jól felszerelt munkakörnyezet
  • Szakmai támogatás és fejlődési lehetőség
Elvárások
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat raktári, targoncás munkakörben
  • Háromműszakos munkarend vállalása
  • Jogosítvány: Targonca vezetői
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság , Csapatközpontú szemlélet
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő , Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott