Raktáros ( Kecskemét )
A 25 éves Szerelvénybolt Kft. kecskeméti telephelyére raktáros munkatársat keres
Feladat
  • áru átvétel, kiadás, komissiózás, csomagolás
  • mennyiségi és minőségi ellenőrzések
  • gépi és kézi anyagmozgatás
  • dokumentum kezelés (szállító, jótállási jegy, garancia jegy)
  • részvétel a leltározásban
  • raktári rend és tisztaság biztosítása
Amit kínálunk
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil, tőkeerős háttér
  • fiatalos, kulturált munkakörnyezet
  • főállású munkaviszony
Elvárások
  • targoncavezetői OKJ és vezetői jogosítvány
  • fizikai terhelhetőség
  • Jogosítvány: Targonca vezetői
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Épületgépészeti termékek ismerete előnyt jelent.
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott