RAKTÁROS ( Budapest )
Szereti a rendet és jó erőben érzi magát? Ön is hosszú távra tervez, és megbecsülésre vágyik? Legyen csapatunk tagja, ahol 175 éve a vasút és gépgyártás történelmét írjuk, jelentkezzen hozzánk!
  • a raktárba beérkező/kimenő anyagok mennyiségi átvétele, fizikai elhelyezése,
  • raktári anyagok számítógépes nyilvántartásba vétele, kezelése,
  • a raktári rend fenntartása,
  • gyártásra kiadott anyagok daraboló gépen megfelelő méretre történő vágása,
  • komissiózás
Amit kínálunk
  • bejelentett főállású foglalkoztatás
  • egy műszakos munkarend (6:00-14:20)
  • hosszú távú biztos munkahelyet
  • betanítjuk a feladatok elvégzésére, valamint lehetőséget adunk a szakmai fejlődésre, beiskolázásra
  • bérezés, juttatások megegyezés szerint
  • kiemelkedő teljesítmények jutalmazása
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • jól megközelíthető munkahely (Budapest, VIII. kerület, Vajda Péter u. 12).
Elvárások
  • szakirányú végzettség (legalább szakmunkás bizonyítvány),
  • legyen képes feladatok pontos, precíz ellátására:
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
  • előny, ha rendelkezik raktárban szerzett gyakorlattal, OKJ raktárosi képesítéssel, számítógép kezelői gyakorlattal, targoncás jogosítvánnyal, de pályakezdőként is szívesen fogadjuk,
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott