Raktáros ( Budapest )
Jelentős nemzetközi hátterű vegyipari disztribúció XXII. kerületi munkahelyre keres kollegát.
  • vegyianyag raktározásával kapcsolatos feladatok (kezelés, tárolás, kiszállítás)
  • beérkező vegyianyagok átvétele, komissiózása
  • göngyöleg átvétele
  • kiszállításra előkészített vegyianyagok kiadása
  • árucímkézéssel kapcsolatos teendő ellátása
  • kapcsolódó dokumentációk kitöltése az előírásoknak megfelelően
  • a telephely folyamatos rendben tartása
  • leltározás
  • a gyártáshoz szükséges gépek, berendezések működőképességének, tisztaságának biztosítása
  • anyagmozgatás géppel és kézzel
Amit kínálunk
  • stabil munkahely
  • versenyképes fizetés
  • teljes munkaidő
  • vidékieknek bérlet- vagy üzemanyag-támogatás
Elvárások
  • raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat
  • érvényes targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat
  • precizitás, megbízhatóság
  • Jogosítvány: Targonca vezetői
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • vegyi anyagok ismerete
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Napi 1 műszak , Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott