Raktári adminisztráció ( Gyöngyöshalász )
A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető logisztikai-szállítmányozási cég, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapat tagja lehetsz. A világ 100 országában, 1300 irodában, több mint 70 000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike. A cég erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már 25 éve vannak jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 4 telephelyen, több mint 1450 fővel.
Feladat
  • adatrögzítés
  • a logisztikai osztály tevékenységének támogatása
  • adminisztratív feladatok ellátása
Amit kínálunk
  • bruttó 1.150 Ft-os órabér
  • modern munkakörnyezet
  • egyszerűen elsajátítható feladatok
  • utazási költségtérítés
Elvárások
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • magabiztos Excel tudás
  • talpraesett, kommunikatív személyiség
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • gyöngyöshalászi lakhely
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő