Projektvezető, műszaki előkészítő ( Budapest )
Szentendrei székhelyű, erős - és gyengeáramú munkák kivitelezésével foglalkozó cégünkhöz, az alábbi pozícióba keressük új kollégánkat!
Feladat
  • Villamos kivitelezési projekt tervdokumentáció felmérése
  • Árajánlatok bekérése, versenyeztetése
  • Árajánlatok összeállítása
  • Beszállítói, alvállalkozói körökkel kommunikáció, kapcsolattartás, ajánlatok bekérése, feldolgozása, kiértékelése
  • Helyszíni bejárásokon való részvétel
  • Megrendelések, alvállalkozói szerződések készítése
  • Átadási dokumentáció összeállítása
  • Megvalósulási dokumentáció összeállítása
  • Ütemtervek készítése naprakész ellenőrzése, adminisztrációs feladatok elvégzése.
  • Építésvezetőkkel napi kapcsolattartás
  • Kivitelezésekhez anyagrendelések összeállítása
  • Kivitelezések , alvállalkozók ellenőrzése
Amit kínálunk
  • Folyamatos szakmai kihívások, változatos projektek, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés + juttatási csomag
  • Folyamatosan fejlődő munkakörnyezet
Elvárások
  • Villamosmérnök vagy technikusi szakirányú végzettség
  • 3-5 év villamos műszaki előkészítő vagy projekt vezető gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs, érdekérvényesítő, problémamegoldó és szervezőkészség
  • Microsoft Office , AutoCad szoftverek ismerete
  • Rugalmasság, precizitás, igényesség a saját munkája iránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Jelentkezéseket önéletrajzzal és motivációs levéllel várjuk. A motivációs levelet az ugyfelszolgalat@mumi.hu email címre várjuk, névvel, aláírással.
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság , Precizitás
Előnyök
  • Angol vagy német nyelvtudás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott