Projekt asszisztens gyakornok ( Budapest IX. kerület )
Projekt asszisztens gyakornokot keresünk partnercégünk, a Vodafone Magyarország Zrt. megbízásából. Érdeklődsz az üzleti élet és a vezető nagyvállalatok világa iránt? Ha a válasz igen, akkor ez a munka neked való, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszthesd tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál! Pályakezdő vagy? Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is! :) Kevesebb órád lesz a félévben? Heti 30 órában dolgozva, szabad hétvégékkel van időd tanulmányaidra koncentrálni, pénzt kereshetsz és gyakorlatot szerezhetsz! Ez az állás SZAKMAI GYAKORLATOD teljesítéséhez is ideális! :) Karriert építenél? Egy jónevű nagyvállalatnál szerzett tapasztalat később mindig jól mutat egy önéletrajzban!
Feladat
  • Projektvezetők munkájának asszisztálása
  • Költségvetés folyamatos nyomonkövetése, határidők kezelése
  • E2E szabályos tervezési feladatok ellátása
  • Adminisztratív feladatok intézése, ügyfelek támogatása
  • Szerződések, megbízások dokumentálása
  • Külsős partnerekkel és szervezetekkel való kapcsolatfelvétel
Amit kínálunk
  • Hétköznaponként, 9:00-17:00 között, rugalmas beosztásban
  • Versenyképes fizetés: bruttó 1121 Ft/óra
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
Elvárások
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel (passzívos is lehetsz!)
  • Magabiztosan kommunikálsz és tárgyalsz
  • Analitikusan gondolkodsz
  • Jól ismered és kezeled az Excel-t
  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • Heti minimum 30 órában
  • Min. fél év vállalása elvárt
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Ügyfélorientáltság
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő