Pénzügyi és számviteli gyakornok - lakosság ( Győr )
A Budapest Bank győri Központjában kínálunk most egy kiváló lehetőséget szakmai tapasztalat szerzésére illetve a szükséges gyakorlat letöltésére egyaránt! Kötetlen munkaidőt ajánlunk, legalább fél évig, heti átlag 30 óra munkaidővel!
Feladat
  • Meglévő ügyfélkör magas színvonalú kiszolgálása
  • Proaktív termék- és szolgáltatásértékesítéssel, az ügyfélkör bővítése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása
Amit kínálunk
  • Hétfőtől péntekig 08.00-16.00 között, előre egyeztetett beosztás alapján, heti minimum 30 órában.
  • Kötetlen munkaidő
  • Vezető- és utánpótlásképző programok
  • Versenyképes gyakornoki fizetés - bruttó 1121 Ft/óra díjazás
  • Innovatív munkakörnyezet
Elvárások
  • Egyetemi vagy főiskolai nappali aktív (vagy 25. életévét be nem töltött passzív) hallgatói jogviszony
  • Legalább heti minimum 30 óra vállalása
  • Pénzügyi és számviteli alapismeretekkel rendelkezel
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Részmunkaidő 6 óra , Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Gyakornoki jogviszony
  • Keresett fő: 1 Fő