Pénzügyi asszisztens ( Budapest )
Kereskedelemmel és ingatlanfejlesztéssel foglalkozó partnerünk keresi új kollégáját pénzügyi asszisztens pozícióba. Kiváló lehetőség pályakezdőknek, akik szeretnék megismerni a pénzügy-számvitel világának rejtelmeit, és elsajátítani annak tudományát.
Feladat
  • Számlák iktatása, lefűzése
  • Banki ügyintézés előkészítése
  • Bankszámlakivonatok kezelése, lefűzése
  • Munkaügyi adminisztrációs asszisztencia
  • Táblázatok egyeztetése a könyveléssel
  • Könyvelési anyag összekészítése
  • Pénzügyi adminisztráció támogatása
  • Társosztályokkal való együttműködés a gördülékeny munkavégzés érdekében
  • Ad hoc jellegű feladatok elvégzése
Amit kínálunk
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű állás
  • Munkarend: hétfőtől csütörtökig, reggel 7:30-tól 16.30-ig, pénteken reggel 7:30-tól 14 óráig, fél órás ebédszünettel
  • Fiatalos, lendületes, támogató kollégák
  • Havi rendszerességű süteményezések és egyéb csapatépítő rendezvények
  • Szakmai rálátás és tapasztalat szerzés pénzügy-számvitel területen, ezért pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk
  • Jól felszerelt iroda
  • Tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető munkahely
  • Ingyenes parkolás és biciklitároló
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
Elvárások
  • Pénzügyi-számviteli szakos tanulmányok, vagy hasonló feladatok elvégzésében szerzett, minimum 1-2 év tapasztalat
  • Excel magabiztos használata, beleértve a Google táblázatokat is
  • Feladatok precíz és igényes elvégzése
  • Monotonitás tűrő attitűd
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
  • Pénzügy/Számvitel/Management(1 év)
  • Szoftver ismeret: Office(Felhasználói szint)
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Jó kommunikációs készség , Problémamegoldó szemlélet
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott