Patikalátogató ( Budapest XII. kerület )
Napjaink vezető gyógyszeripari vállalata, élenjáró vállalati kultúrája lehetőséget teremt mindenki számára, hogy szakmai profizmusa, haladó szemlélete, valamint teljesítményorientált légköre által kibontakoztassa tehetségét.
  • A területen működő gyógyszertárak látogatása, a partnerekkel folyamatos kapcsolattartás;
  • Az értékesítési tervek végrehajtása;
  • Értékesítési akciók, promóciók, szervezése és lebonyolítása;
  • Rendelések felvétele, disztribúció fejlesztése;
  • Folyamatos piac- és konkurenciafigyelés
Amit kínálunk
  • Modern és nemzetközi munkakörnyezet
  • Legalább 3 év Patikai látogatásban szerzett tapasztalat
  • Támogató és változatos cégkultúra
  • Változatos, kihívásokkal teli munka egy sikeres, dinamikus csapatban
  • Versenyképes jövedelem és bónusz
Elvárások
  • Egészségügyi végzettség
  • Határozott, céltudatos, siker-orientált személyiség, jó értékesítési készség
  • Megbízhatóság, nyíltság, jó problémamegoldó képesség
  • Hatékony munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség
  • B - kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Felsőfokú egészségügyi végzettség
  • Angol nyelvtudás
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő