Összeszerelő ( Kecskemét )
Cégünk 38 éve minőségi utánfutó alkatrészeket gyárt és értékesít. Minden 3. utánfutó Knott tengellyel készül. Nincs utánfutó Knott nélkül.
Feladat
  • Fékes, féknélküli kerékagyak összeszerelése
  • Fékek beállítása
Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem, nyugdíjpénztári juttatás.
  • Céges busszal munkába járás biztosítása kb. 30 km-es körzetben.
  • Egészséges, tiszta munkakörülmények
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • 8 órás munkarend, melyek a munkaközi szüneteket is tartalmazzák
Elvárások
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Önálló felelős munkavégzés
  • Minőségtudatosság
  • Fémipari tapasztalat
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Szakiskola/Szakmunkásképző
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 5 Fő