Összeszerelő - Győr (HUN0113) ( Győr )
Munkalehetőség Győrben! Szállás biztosításával! Gyártósori Összeszerelőket keresünk, azonnali kezdéssel! Nettó kereseti lehetőség: 195.000-230.000 Ft/hó ! Cafeteria rendszer: éves bruttó 400.500 Ft ! Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (500 HUF / adag)! Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban!! Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag! Biztos, stabil munkahely Jelentkezz még ma!
Feladat
  • Hőcserélők, olajszűrők összeszerelése,
  • Alapvető minőségellenőrzési feladatok,
  • Munkakörnyezet tisztán tartása
Amit kínálunk
  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Nettó kereseti lehetőség: 195.000 - 230.000 Ft/hó
  • Béren kívüli juttatások: műszakpótlék (délután 18-22 óra között 30 %; éjszaka 22-06 óra között 45 %), túlórapótlék, mozgó bér, munkába járás térítése (100 % tömegközlekedés esetén; 15 Ft/km gépkocsival)
  • Kiemelkedő cafetéria rendszer: éves bruttó 403.500 Ft
  • Kedvezményes étkezési lehetőség, szociális juttatási csomag
  • Biztos, stabil munkahely
Elvárások
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: 8 osztályos általános iskola
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 127 Fő