Operatív vezető ( Budapest III. kerület )
Közel 10 éve stabilan működő cégcsoport ( internetes kereskedelem, építőipari kivitelezés és ingatlanüzemeltetés, Biztonsági szolgáltatások területén), operatív vezetői feladatok ellátására munkatársat keres.
Feladat
  • Marketingfeladatok irányítása, koordinálása, számonkérése
  • Kintlévőség-kezelésfeladatainak irányítása, folyamatok meghatározása
  • HR folyamatok ellenőrzése, koordinálása
  • Pénzügyi részleggel való együttműködés
  • Igazgatónak történő rendszeres beszámolás és jelentések összeállítása
  • Napi szintű menedzsment tevékenység
  • Vezetői értekezletek leszervezése aktív részvétel mellett
  • A cég képviselete alvállalkozók, ügyfelek előtt
  • A napi feladatok, munkák leszervezése, ellenőrzése, dokumentálása
  • Középvezetők folyamatos elszámoltatása
  • Kontroling folyamatok kidolgozása
Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munkakör
  • Önálló feladatkezelés
  • Összetartó, támogató emberi közösség
  • innovatív cégkörnyezet
  • folyamatos képzési lehetőségek
Elvárások
  • 5 éves vezetői tapasztalat irányítás, delegálás, koordinálás, számonkérés területén
  • Magas szintű kommunikációs képesség
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Felsőfokú képesítés (Pénzügyi, Jogi, vagy közgazdasági területen szerzett diploma előnyt jelent)
  • Priorizálás és időmenedzsment kompetenciák
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • Személyes kompetenciák: Proaktivitás , Szervezőkészség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott