Nemzetközi számlázási ügyintéző ( Budapest XXIII. kerület )
A WABERER S INTERNATIONAL NYRT. Európa piacvezető komplett rakomány fuvarozója és Magyarország legnagyobb logisztikai szolgáltató cégének Gazdasági igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat
  • A számlázási csoport napi feladataiban való aktív részvétel
  • Ellenőrzi a számlák alaki, tartalmi, formai megfelelőségét, valamint az adatszolgáltatás valódiságát, pontosságát.
  • Gondoskodik és nyilvántartja a kiállított számlák, okmányok időben való kiküldéséről.
  • Gondoskodik estlegesen a számla- és okmánypótlásokról
  • Ellenőrzi az előző napi fuvarokmány csatolásokat, amennyiben nem megfelelő javíttatja
  • Számlázásra kész megbízásokat kiszámlázza
  • Számlázásra előkészíti a járatanyagokat, felszkenneli az okmányokat a megbízásokhoz.
  • Már felszkennelt okmányok minőségi és mennyiségi ellenőrzését is végzi- hiányosság esetén pótolja.
  • Kiállított számlák rögzítése a megbízó partnerek web-es felületére.
  • A vállalatirányítási rendszerben csatolja a gépkocsivezetők által elküldött fuvarlevél fotókat a megfelelő járatokhoz, illetve elszámolás részére a megfelelő mappába menti az elszámoláshoz szükséges okmányokat. A nem megfelelő vagy a be nem küldött fotók pótlására felhívja a gépkocsivezetők figyelmét és a hiba javításával kapcsolatban segítséget nyújt. A hiányzó okmányokat folyamatosan figyelemmel kíséri, annak pótlásáról mielőbb gondoskodik.
  • Információval szolgál, valamint a felmerülő problémákról pro-aktívan tájékoztatja a Számlázási csoportvezetőt, javaslatot tesz megoldásra
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése a csoport munkájához kötődően
Amit kínálunk
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes, fiatalos munkakörnyezet
  • Biztos munkaadói háttér
Elvárások
  • Középfokú tanulmányok
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Felhasználó szintű MS Office, kiemelt Excel ismeret
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő