Műszaki vizsgabiztos ( Cegléd )
A Zakar és Társa Kft. 30 éve sikeresen működő Mazda, KIA, Ssangyong, Isuzu márkakereskedés és márka szerviz. Cégünk 2020-2021-es év Regionális Príma Díjban részesült, valamint Család - Barát minősítéssel rendelkezünk. A Zakar és Társa Kft minden dolgozója számára az a cél, hogy Ügyfeleink igényeit maximálisan kielégíthessük, a felénk mutatott bizalmat profi szintű munkával honoráljuk meg számukra, annak érdekében, hogy legközelebb is minket válasszanak.A profi munka biztosítása csapatmunka. Mi tudjuk, hogy a legnagyobb értékeink munkavállalóinkban rejlenek.
  • 3,5 t alatti "A" és "B" kategóriás közúti gépjárművek műszaki és eredetvizsgáztatása
  • Vizsgára érkező járművek munkafelvételi folyamatának lebonyolítása
  • Szervizkezelő programok és vizsgaprogram használata, előjegyzés kezelése, vizsga időpontok szervezése
  • Szakszerű, kedves ügyféltájékoztatás
  • Telefonon és elektronikusan érkező bejelentkezések kezelése
  • Vizsgasor és a hozzá tartozó munkaterület rendjének, tisztaságának fenntartása
Amit kínálunk
  • Fizetés bruttó 526.000,- Ft-tól, szakmai tapasztalattól és végzettségtől függően
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszonyt garantálunk, stabil munkahelyen
  • Egy műszakos munkarendben tölthető munkaidő (08:00 - 16:30)
  • Céges mobiltelefon biztosítása
  • Szolgáltatásaink kedvezményes igénybevétele próbaidő letelte után
  • Folyamatos továbbképzési lehetőség, előre lépési lehetőség
  • Idén felújított vizsgasor, szép munkakörnyezet
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Regisztrált munkanélküli státusszal rendelkezők jelentkezését is várjuk
  • Amennyiben nem rendelkezik jelenleg érvényes vizsgabiztosi bizonyítvánnyal, viszont rendelkezik a képesítés megszerzéséhez szükséges alapvégzettséggel (autószerelői) és az előírt szakmai tapasztalattal, akkor cégünk lehetőséget ad az állás betöltésére képzés biztosításával is.
Elvárások
  • Érvényes vizsgabiztosi bizonyítvány, eredetvizsgáló képesítés megléte elengedhetetlen
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Pontos és lelkiismeretes munkavégzés
  • Határozott, ügyfélorientált attitűd
  • Kulturált, ápolt megjelenés
  • Erkölcsi bizonyítvány
Előnyök
  • Járművezetői engedély "A" kategóriára
  • Azonos munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ceglédi vagy Cegléd 25 km-es vonzáskörzetében lévő lakhely
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott