Műszaki asszisztens ( Debrecen )
Magyarországi központú, gyógyszergyártással, kutatás-fejlesztéssel, kereskedelemmel foglalkozó partnercégünk új munkatársat keres a műszaki osztályára. Több mint 200 féle gyógyszert gyárt. Légy a magyarországi gyógyszeripar egyik legnagyobb vállalatánák tagja!
Feladat
  • PID módosítás
  • listák frissítése megadott szempontok alapján
  • eszközadatok ellenőrzése
  • soft partos dokumentáció aktualizálása
  • elektronikus könyvtárszerkezet frissítése
  • dokumentáció szerkesztésben való segítség
  • alkatrészek kigyűjtése
Amit kínálunk
  • bruttó 1500 Ft/óra diákbér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai gyakorlat leigazolható
Elvárások
  • műszaki területen folytatott felsőfokú tanulmányok
  • nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • angol nyelvismeret (elsősorban írásban a dokumentációk megértése érdekében)
  • tapasztalat Autocad használatában
  • általános számítógépkezelési ismerete
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • műszaki érdeklődés
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő