Munkahelyi Mérnök / Site Engineer ( Környe )
Pályakezdők, friss diplomások jelentkezését is várjuk!
Feladat
  • Építési munkaterületen a napi feladatok ellátása
  • Tervek rendszerezése, terv változtatások követése
  • Operatív munka irányítása a kliens, a kivitelező és az alvállalkozók között
  • Napi, angol nyelvű kooperációk a megrendelővel, a megrendelő igényeinek képviselete, alvállalkozók felé való továbbítása
  • A helyi építési szabályok szerinti építkezés betartása és betartatása
  • E-naplóvezetés, napi bejegyzések készítése
  • Építési engedélyek megszerzésének támogatása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
Amit kínálunk
  • Kiemelkedő munkabér
  • Kiemelt fontosságú építési projekteken megszerezhető szakmai tapasztalat
  • Útiköltség és/vagy lakhatási támogatás
  • Havi nettó fizetési keret: 450 000 - 850 000HUF
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon / lakhatás biztosítása
Elvárások
  • Munkaidő - napi 8 óra munkavégzés - Esetenként túlóra és hétvégi munka várható (külön díjazás ellenében)
  • Proaktív, kreatív és együttműködő, megoldás centrikus gondolkodásmód
  • Magas szintű számítógépes ismeretek, főleg MS Office
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Preferált szakirányú végzettség: Építő/Építészmérnök, Gépészmérnök, Villamosmérnök, Minőségellenőr, ezen felül HSE szakember vagy Qualitys vagy bármilyen felelős műszaki vezető szakember.
  • Szakirányú engedélyek (FMV) előny
  • Építési területen szerzett tapasztalat előny
  • Nyelvismeret: Angol(Középfok)
Előnyök
  • Magas terhelhetőség
  • Jogosítvány
  • Jó kommunikációs képesség
  • Gyors tanulás és munkavégzés
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott