Mintavételi technikus - országos munkavégzés ( Budapest )
A munkakör célja: Környezeti elemekből meghatározott mintavételek elvégzése és dokumentálása. Ehhez keressük új munkatársunkat, azonnali kezdéssel!
  • Helyszíni mérések, mintavételek végzése különböző környezeti elemekből:
  • felszíni és felszín alatti víz, szennyvíz, talaj, hulladék
  • Vonatkozó szabványok, jogszabályok megismerése és alkalmazása
  • Mintavételek dokumentálása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Megvett minták laboratóriumba szállítása
  • Terepi munkák szervezése, végzése, felügyelete
Amit kínálunk
  • Fix munkabér
  • Változatos feladatok
  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges autó, mobiltelefon
Elvárások
  • Szakirányú végzettség (általános vegyésztechnikus, környezetvédelmi méréstechnikus, szakirányú B.Sc tanulmányok)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megfelelő kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség és hajlandóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • mintavételi technikus 1-2 év szakmai tapasztalat
  • akkreditált vizsgálólaboratóriumban szerzett munkatapasztalat
  • műszaki szemlélet
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott