MINTABOLTI ELADÓ 6 ÓRÁS RÉSZMUNKAIDŐBEN ( Szolnok )
Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése keszthelyi telephelyére keres munkatársat.
  • Vásárlói megrendelések felvétele személyesen a mintaboltban és telefonon
  • Partnerek regisztrálása
  • Kiemelt termékek, ajánlása, értékesítése
  • Napi tevékenység dokumentálása, jóváírások kezelése
  • Pénztár kezelése
  • Adminisztrációs tevékenység
Amit kínálunk
  • Megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Utazási támogatás
  • Változatos feladatok
  • Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
  • Stabil vállalati háttér
Elvárások
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Ügyfélközpontúság
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott