Minőségellenőr ( Marcali )
Japán partnercégünk, az FDK Electronics GmbH piacvezető az ipari felhasználású Lítium primerek és Ni-MH újratölthető elemek/akkumulátorok gyártásában. Az FDK erős pozíciót foglal el a nemzetközi elem/akkumulátor kereskedelemben és stratégiai beszállítója számos autóipari, biztonsági és egészségügyi vállalatnak.
  • Gyűjtés, digitalizálás és jelentés a minőségi paraméterekről
  • Hibás termékek kezelése
  • Tervezés, termelés, tömegtermelésre való átállás ellenőrzése
  • Minőségirányítási rendszer naprakészen tartása
  • Ügyfelek ellenőrzésének támogatása
Amit kínálunk
  • Utazási hajlandóság (a munkaidő 10-20%-át veszi igénybe)
  • Professzionális csapat, erős belső támogatás
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Az alapbéren felül éves bónusz és évi 30 nap fizetett szabadság
Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • Folyamatfejlesztési ismeretek
  • Minőség-ellenőrzés területén szerzett tapasztalat a következő területek valamelyikén: műszaki termékek, elektronika, autóipar
  • Tárgyalóképes nyelvismeret angol nyelven
  • ISO és IATF16949 ismeretek
  • MS Office programok ismerete (Excel, Outlook, Power Point, Word)
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő