MINŐSÉGELLENŐR ( Komárom )
ALUKO EUROPE KFT. KOMÁROMI munkavégzésre keres új munkatársat! Gépjármű akkumulátorok gyártásához az akkumulátor aluminium keretének minőségi ellenőrzése, ill. készletre vétele lesz a feladat. Magyar és angol nyelvű önéletrajzokat a karrier@mumi.hu email címre várjuk, a pozíció megjelölésével.
Feladat
  • a nyersanyag minőségének ellenőrzése
  • minőségellenőri feladatok összehangolása
  • szállítási határidők betartása
  • napi szintű jelentés a vezetőség felé
Amit kínálunk
  • versenyképes bérezés
  • jó munkahelyi légkör
  • stabil vállalati háttér
Elvárások
  • minimum középfokú végzettség (fémmegmunkálók, és villamosipari berendezések javítói, szerelői, kézműipari foglalkozások, gépek berendezések karbantartói, javítói)
  • kitűnő látást, ill. nagyfokú precizitást igénylő munka
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság , Precizitás
Előnyök
  • alapvető társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office (Excel)
  • kiváló koordinációs készség
  • határozott és magabiztos személyiség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott