Minőségbiztosító Gyógyszerész ( Budaörs )
Napjaink egyik vezető gyógyszeripari vállalata számára munkatársat keresünk Minőségbiztosító Gyógyszerész pozícióba. Élenjáró vállalati kultúrája lehetőséget teremt mindenki számára, hogy szakmai profizmusa, haladó szemlélete, valamint teljesítményorientált légköre által kibontakoztassa tehetségét.
Feladat
  • A minőségkultúra fejlesztése és fenntartása
  • A minőségügyi rendszer támogatása
  • Helyi és regionális termékminőségi/megfelelőségi esetek megoldásában való részvétel
  • A nagykereskedelmi eladható készletre helyezés támogatása
  • Alvállalkozóink minőségügyi felügyelete
  • Helyben végzett termékátcsomagolás minőségügyi felügyelete
  • Hatósági inspekciókra és belső auditokra való felkészülés és lebonyolításuk
Amit kínálunk
  • Szervezőkészség, különböző feladatok határidőre történő elvégzése
  • Modern és nemzetközi munkakörnyezet
  • Támogató és változatos cégkultúra
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria rendszer
Elvárások
  • Gyógyszerész végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Elköteleződés a minőségbiztosítás és a folyamatos fejlesztés iránt
  • Logikus, strukturált gondolkodásmód, pontos és alapos munkavégzés
  • Motivált, proaktív, önálló munkavégzésre való képesség
  • Képesség a különböző társosztályokkal való hatékony együttműködésre
  • Hatékony és diplomatikus kommunikáció belső és külső ügyfelekkel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • Folyékony, középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • További idegen nyelvek ismerete előny
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • 0-1 év közötti tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő