MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ ( Békéscsaba )
25 éve működő számviteli és adótanácsadó cég megbízásából keresünk munkatársat
Feladat
  • Cégek teljeskörű könyvelése (kettős könyvelés)
  • Adóbevallások elkészítése
  • Éves zárási feladatok, beszámolók
  • Beszámoló elkészítése
Amit kínálunk
  • Megbízóról: 25 éve működő tanácsadó cég, fő profilunk számviteli szolgáltatás, adótanácsadás. Jelenleg három telephelyen működünk, Orosháza, Szeged, Békéscsaba. Jelenlegi létszámunk 16 fő, kb. 150-200 ügyfelet szolgálunk ki, az egyéni vállalkozóktól milliárdos árbevételű cégekig, és mindenféle tevékenységi kör megtalálható az ügyfeleink között. Komoly szakértői háttérrel rendelkezünk, könyvvizsgálók, jogászok, pénzügyi szakemberek segítik a csapat munkáját. Fontos számunkra az innováció, a legújabb technológiával dolgozunk.
  • Főállású munkakör
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások
  • Vidékieknek utazási költségtérítés
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú csapat
Elvárások
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 3 év könyvelői gyakorlat
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Könyvelő irodában szerzett gyakorlat
  • Adótanácsadói végzettség
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott