Menedzser Asszisztens ( Budapest VIII. kerület )
Egy egyedülálló szépségipari vállalat az Oriflame Hungary Kft., több mint 50 éve teszik lehetővé az emberek számára a világ minden táján, hogy ünnepeljék egyedi szépségüket, és teljesítsék álmaikat. Csatlakozz te is egy szenvedélyes és támogató, nemzetközi közösséghez!
Feladat
  • Fordítási feladatok
  • Meetingeken és rendezvényeken való részvétel
  • Asszisztencia
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Meeting időpontok egyeztetése, foglalása
Amit kínálunk
  • Heti 20-30 óra közötti vállalás rugalmasan, hétfő és péntek között hosszú távon
  • Corvin negyed, 4-6 villamos megközelítésével
Elvárások
  • Gazdasági tanulmányok vagy gazdasági érdeklődés
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Tanulási és fejlődési hajlandóság
  • Szakmai hozzáállás
  • Hosszú távú vállalás
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Részmunkaidő 4 óra , Részmunkaidő 6 óra
  • Munkavégzés típusa: Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő