Mechatronikai technikus ( Hajdúsámson )
Fő profilunk a laborbútor, laboreszköz gyártás, melyek szénacél, rozsdamentes, illetve különböző műanyagok felhasználásával készülő egyedi kialakításúak. Fiatalos munkatársat keresünk a következő munka betöltésére. Tapasztalat előny, de nem elvárás!
  • Elektromos, elektronikus, és távközlési készülékek, berendezések és műszerek bemérését, javítását és karbantartását végzi.
  • Továbbá laboratóriumi és ipari berendezések és készülékek
  • gyártása
  • karbantartása
  • helyszíni telepítése (országos viszonylatban)
Amit kínálunk
  • A bejárást támogatjuk
  • Fiatalos, családias munkakörnyezet
  • Változatos feladatok
  • szakmai tréningek
Elvárások
  • Magas fokú problémamegoldó képesség
  • Önállóság, pontosság, precizitás, rugalmasság
  • Pontos, figyelmes munkavégzés
  • Magabiztos, felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • FONTOS, hogy a munkavégzés országos viszonylatban is történhet, alkalmanként ottalvással.
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott