Marketing gyakornok ( Törökbálint )
A norvégiai központú Telenor Csoport, Magyarország második legnagyobb mobilszolgáltatója, érdekeltséggel rendelkezik Skandinávia, Közép- és Kelet- Európa, továbbá Ázsia 13 országában, amelyekben kíváló minőségű távközlési- és média szolgáltatásokat nyújt; 174 millió mobil előfizetővel, 107 milliárd norvég korona éves árbevétellel, és több mint 40 ezer alkalmazottal. Dolgozz Te is a világ egyik legnagyobb mobilszolgáltatójánál!
Feladat
  • Segítség prezentációk összeállításában
  • Megbeszéléseken való részvétel, memók, összefoglalók elkészítése
  • Kisebb kommunikációs anyagok elkészítése: pl sales kommunikáció
  • Segítség rendezvények szervezésében
Amit kínálunk
  • Bruttó 1150Ft /óra
  • Céges buszjárat Törökbálintra
  • Igényes munkakörnyezet
Elvárások
  • Nappali tagozatos jogviszony
  • MsOffice ismerete (Excel)
  • Heti 20-30 óra vállalása
  • Nyitott, kommunikatív, csapatjátékos személyiség
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Angol nyelvtudás
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Gyakornoki jogviszony , Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő