Marketing gyakornok ( Budapest IX. kerület )
A holland központú Royal Philips egy sokrétű technológiai vállalat, amely elsősorban az emberek életminőségének javítására törekszik az egészségügy és az életstílus területén megvalósított jelentőségteljes innovációkkal. A cég piacvezető pozíciót tölt be a női- és férfi szépségápolás, szív-, és az akut betegellátás és az otthoni egészségügy terén.
  • Marketinges anyagok lokalizálása, fordítások készítése, illetve ellenőrzése
  • Új termékek bevezetéséhez kommunikációs anyagok készítése
  • Katalógusok készítése
  • Marketing kampányok koordinálásában segítség
  • Ügynökségekkel kapcsolattartás
  • Pénzügyi és adminisztrációs feladatok
  • A marketing feladatok mellett segítség a logisztikai csapat munkájában
Amit kínálunk
  • Órabér: br. 1121 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Szakmai fejlődés
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Könnyen elérhető, modern iroda a Népliget szomszédságában
  • Fiatalos csapat
  • Kedvezmény a Philips termékekre
  • Mulltinacionális környezet
  • Heti 2 gyümölcsnap
Elvárások
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Microsoft Office (Word és Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Precíz, pontos és kreatív munkavégzés
  • Heti minimum 25 óra vállalása (rugalmasan)
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Gyakornoki jogviszony , Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő