Logisztikai gyakornok ( Budapest XVIII. kerület )
A TNT a csomagküldés területén nyújt megbízható szolgáltatásokat. A 18. kerületi modern, logisztikai elosztó központjukba várják most új diák munkatársak jelentkezését, az irodai csapat erősítésére.
Feladat
  • fuvarmegrendelésekkel kapcsolatos levelezés kezelése
  • egyeztetés ügyfelekkel
  • kapcsolattartás a futárokkal
  • logisztikai folyamatokban való részvétel
  • riportok készítése
Amit kínálunk
  • az órabér bruttó 1341 Ft és bruttó 1575 Ft között mozog - a tapasztalatoddal arányosan növekszik
  • szakmai gyakorlatodat is leigazoljuk
  • hosszú távú diákmunka
  • jó csapat és számos diák munkatárs vár Rád
  • minden feladatra betanítunk
Elvárások
  • aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • érettségi
  • legalább felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • hétköznapokon min. 3 alkalommal számítunk rád, napi 8 órában, de ha heti 5 napot érsz rá, az sem baj :)
  • munkakezdés 8, 9 vagy 10 órakor, ahogy neked kényelmes
  • heti  min. 24 órát tudni kell vállalni
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • logisztikai területen folytatott tanulmányok
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Gyakornoki jogviszony , Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő