Lézergépkezelő ( Kecskemét )
Cégünk 38 éve minőségi utánfutó alkatrészeket gyárt és értékesít. Minden 3. utánfutó Knott tengellyel készül. Nincs utánfutó Knott nélkül. Autóflex-Knott Kft. keres három műszakos munkarendben lézergép kezelőket.
Feladat
  • anyagmozgatás
  • gépek kiszolgálása, kezelése
  • napi karbantartási munkák elvégzése
  • üzemi rend betartása
Amit kínálunk
  • versenyképes fizetés és béren kívüli juttatás
  • 8 órás munkarend, ami a munkaközi szüneteket is tartalmazza
  • jó munkakörülmények, korszerű munkakörnyezet
  • stabil munkahely
  • ingyenes buszjárat 30 km-es körzetben, vidékieknek utazási támogatás
Elvárások
  • több műszakos munkarend vállalása
  • önálló munkavégzés
  • precizitás, pontosság
  • minőségtudatosság
  • fémipari tapasztalat
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • targonca jogosítvány
  • darukezelői jogosítvány
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott