Létesítményvezető ( Budapest )
Dome Facility Services Group Kft. az ingatlanüzemeltetési, energetikai és irodaházi kivitelezési piac meghatározó szereplője, 2016-ban másodszorra is az „év üzemeltetője” szakmai díj nyertese és 2018-ban a „Portfolio év üzemeltetője” díjának nyertese munkatársat keres budapesti portfóliókra.
  • Létesítmény/ létesítménycsoport tulajdonosi szemléletű üzemeltetése
  • Közvetlen kapcsolattartás a megbízó képviselőivel, a társterületekkel, és az alvállalkozókkal
  • Létesítmény/ létesítménycsoport karbantartási- és javítási munkáinak, továbbá a lebonyolítandó felújítások és beruházások felügyelete
  • Közreműködés az éves karbantartási tervek elkészítésében
  • Kisebb kivitelezési projektek irányítása
  • A házmesterek, technikusok munkájának irányítása, ellenőrzése
  • Az erőforrások és eszközök rendelkezésre állásának biztosítása, a műszakbeosztások elkészítése
  • Adminisztratív és számlázással kapcsolatos feladatok, riport készítés
  • A megbízó felé történő, területére vonatkozó adatszolgáltatás biztosítása, a szükséges jelentések elkészítése
  • CAFM rendszer teljes körű használata
  • A területére vonatkozó éves költségterv elkészítése, betartása, betartatása
  • Aktív közreműködés a szolgáltatás folyamatos javítását szolgáló minőségirányítási folyamatokban
Amit kínálunk
  • Családias légkör
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér
Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség (épületgépész vagy villamosmérnök vagy építőmérnök) vagy felsőfokú végzettség Facility Manager képzéssel és legalább 5 éves létesítményvezetői tapasztalattal
  • Legalább 5 éves tapasztalat létesítményüzemeltetés területén
  • Vezetői tapasztalat
  • Több ház együttes üzemeltetésében szerzett tapasztalat előny
  • Német vagy angol nyelvtudás előny
  • Személyes kompetenciák: Minőségorientált gondolkodás , Szervezőkészség , Jó problémamegoldó készség , Precizitás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott