lakatos/hegesztő ( Ózd )
Munkavégzés helyszíne Németország (DREZDA) Megbízásunk Németországi erőművek karbantartási feladatainak ellátására irányul.
Feladat
  • karbantartási feladatok elvégzése
  • fogyóelektródás, Co2 védőgázas ívhegesztő munkák
Amit kínálunk
  • hosszú távú folyamatos munkalehetőség
  • bérezés szakmai tudástól függően
  • Nettó 2750-3500 Euró/hó (nettó 11-15 Eutó/óra)
  • szállást ingyen biztosítunk
  • kiutazás alkalmával-opcionálisan-előleg igényelhető
Elvárások
  • megfelelő szakmai gyakorlat
Előnyök
  • meglévő hegesztő minősítés
  • saját autó
  • németnyelv-tudás
  • B kategóriás jogosítvány
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott