Könyvelő pozíció ( Lepsény )
Nagykereskedelemmel foglalkozó partnercégünk részére keresünk könyvelő kollégát!
  • Adónyilvántartás és -bevallás, likviditási döntések előkészítése
  • Vámmal, illetékekkel, helyi adókkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Dolgozói bérlista ellenőrzése, jelenléti ívek ellenőrzése, szabadság nyilvántartás vezetése
  • Kapcsolattartás a bérszámfejtést végző céggel, munkatársak ki- és bejelentésének ügyintézése, nyilvántartások vezetése
  • Közteher befizetések pontos meghatározása, azok esedékességének időpontjáig történő megfizetése az adóhatóság felé
  • Vevői elszámolások készítése, számlák kiállítása
  • Pénzügyi kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás a hazai és külföldi megrendelőkkel, és beszállítókkal
  • Bevallások határidőben történő beadása, járulékok, ÁFA stb
  • Adóhatósággal történő kapcsolattartás
  • Éves beszámoló, mérleg összeállítása, zárási folyamatok lebonyolítása
Amit kínálunk
  • saját állományba vétel
  • kiemelkedő bérezés
  • béren kívüli juttatás
  • 8 órás határozatlan idejű szerződés
  • munkába járás támogatása
  • Munkaidő: Hétfőtől-Péntekig 7:00-15:30 (rugalmasan egyeztethető)
Elvárások
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • mérlegképes könyvelői képesítés, aktív regisztrációval
  • könyvelői szoftverek, rendszerek ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook, készletgazdálkodási szoftverek)
  • angol nyelv aktív használata szóban és írásban egyaránt!
  • kiváló kommunikációs képesség, magabiztos fellépés, rugalmas, terhelhető, nyitott személyiség
  • Szoftver ismeret: Office(Felhasználói szint)
Előnyök
  • felsőfokú gazdasági vagy számviteli végzettség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott