Könyvelő munkatársat keresünk ( Debrecen )
Gyakorlattal rendelkező könyvelő munkatársat keresünk debreceni irodánkba, teljes munkaidőben, határozatlan időre, akár azonnali kezdéssel.
Feladat
  • Éves zárás elkészítése.
  • Adóbevallás készítése.
  • Ellenőrzés elvégzése.
  • Adatszolgáltatás havi riportokhoz
Amit kínálunk
  • Kulturált munkakörülmények.
  • Jó kollektíva
  • Versenyképes jövedelem
Elvárások
  • Könyvelési területen szerzett gyakorlat. Könyvelő programok ismerete. Számítástechnikai gyakorlat /MS Office (word, excel). Felügyelet nélküli munkavégzés képessége.
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
  • Mérlegképes könyvelő
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • debreceni lakóhely
  • tb. ügyintézés területén szerzett ismeret
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő