KÖNYVELŐ ( Budapest XI. kerület )
1999 óta működő könyvvizsgálattal, könyveléssel és bérszámfejtéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat
  • Bizonylatok kontírozása, főkönyvi könyvelése, tárgyi eszköz analitus nyilvántartások vezetése, ÁFA bevallások elkészítése, adószámlák egyeztetése, kontrolling riportok összeállítása, havi, negyedéves és éves zárlati teendők elvégzése (beszámoló elkészítése és közzététele, társasági adó és iparűzési adóbevallás elkészítése).
Amit kínálunk
  • Megbízóról: 1999 óta működő könyvvizsgálattal, könyveléssel és bérszámfejtéssel foglalkozó társaság. Győri székhelyen és a Budapest XI. kerületi fióktelepen működő társaság. Alkalmazotti létszám a két irodában 12 fő. Ügyfeleik kis és középvállalkozási kategóriába tartozó társaságok.
  • Főállású munkakör
  • Versenyképes havi jövedelem
  • Teljesítmény értékelés alapján 13. havi juttatás
  • Hosszú távú, biztos munkahely
Elvárások
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 5 éves könyvelői gyakorlat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Angol nyelvtudás