Könnyű fizikai munka ( Pécs )
Partnercégünk a világ vezető nemzetközi autóalkatrész-gyártó vállalatává nőtte ki magát a saját területén. Fő profiljuk a csomagtérfedlapok készítése, kalaptartók gyártása. Már két évtizede Baranya megye egyik legstabilabb foglalkoztatója, a térség gazdaságának jelentős motorja.
Feladat
  • termékek vizuális ellenőrzése
  • anyagmozgatás
  • gépek kezelése
Amit kínálunk
  • alapbér: br. 161.000 Ft/hó
  • cafetéria - bruttó 30.000 Ft/hó
  • teljesítmény bónusz
  • ingyenes céges buszjárat Pécsről és Komlóról
  • egyéb településekről utazási költségtérítés
  • rendezett, igényes munkakörnyezet
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • munkaruha és saját, zárható szekrény
  • műszakpótlék 30%
Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő