Könnyű fizikai munka ( Bonyhád )
Autóipari alkatrész beszállító iparágban, multinacionális cég bonyhádi egységébe munkatársakat keresünk könnyű fizikai munkakörbe. Pécsről és Komlóról céges buszjárat, más településekről utazási költségtérítés biztosított! Nők és férfiak jelentkezését egyaránt várjuk!
Feladat
  • Autók alkatrészeinek bőrrel történő bevonása
  • Előkészületek
  • Utómunka
Amit kínálunk
  • kezdő fizetés: bruttó 1.085 Ft/óra
  • műszakpótlék - 30%
  • jelenléti bónusz - bruttó 12.030 Ft/hó
  • teljesítmény bónusz első három hónapban maximum bruttó 25.000 Ft/hó három hónap után maximum bruttó 50.000 Ft/hó
  • első három hónapban maximum bruttó 25.000 Ft/hó
  • három hónap után maximum bruttó 50.000 Ft/hó
  • ingyenes céges buszjárat Pécsről és Komlóról
  • egyéb településekről utazási költségtérítés buszbérlet - 100% személygépjármű - 15 Ft/km
  • buszbérlet - 100%
  • rendezett, igényes munkakörnyezet
  • hosszú távú, biztos, bejelentett munkahely
  • személygépjármű - 15 Ft/km
  • szabad hétvégék
  • öltözők, külön étkező, ital és kávé automaták, hűtőszekrény
Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő