Kisegítő ruházati eladó ( Budapest XVII. kerület )
A HÁDA KISEGÍTŐ RUHÁZATI ELADÓ munkatársat keres Budapestre (XVII. kerület)!
Feladat
  • A vásárlók köszöntése, fogadása, kiszolgálása
  • Áru-előkészítés, árufeltöltés
  • Eladótér felügyelete, rendben tartása
  • Takarítási feladatok ellátása
Amit kínálunk
  • A foglalkoztatás napi bejelentéssel történik, órabéres elszámolással!
  • Fix beosztást készítünk, így te is tudsz tervezni!
Elvárások
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: 8 osztályos általános iskola
  • Személyes kompetenciák: Csapatközpontú szemlélet , Felelősségtudat , Megbízhatóság
  • Szakképesítés nem elvárás, hasonló területen szerzett tapasztalat előny!
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Alkalmi munka
  • Munkavégzés típusa: Alkalmi munka
  • Keresett fő: 1 Fő