KÉZBESÍTŐ (RENDSZERES HELYETTES) - VESZPRÉM 1 POSTA ( Veszprém )
Feladat
  • Levelek és küldemények kiszállítása a címzettek részére
  • Hírlapok és sorsjegyek értékesítése
  • Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
Amit kínálunk
  • A munkavégzés helye: Veszprém 1 Körzeti postához tartozó kisposták kézbesítési körzetei
  • A munkakör 2020.02.01-től tölthető be
Elvárások
  • Iskolai végzettség: 8 általános
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • Segédmotoros vagy B kategóriás jogosítvány
  • Orvosi alkalmasság
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • fizikai terhelhetőség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott