KERESKEDELMI MUNKATÁRS ( Pécs )
Pékáru gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat
Feladat
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Versenytárs figyelés
  • Termék innovációs ötletek
  • Saját bolthálózat fejlesztése, napi munkafolyamatok segítése
  • Szerződéskötés a potenciális ügyfelekkel
Amit kínálunk
  • Új értékesítési lehetőségek felkutatása
  • Megbízóról: 2015 év végén alakult, azzal a céllal, hogy a Tom Market hálózat sütőipari beszállítói kitettségét megszüntessük Baranya illetve Tolna megyében. 2016 év elején kezdtük meg az üzletek kiszolgálását, közel 50 féle napi friss termékkel. Mára 36 munkavállaló dolgozik azon, hogy minden nap kiváló minőségű termékekkel lássuk el partnereinket, akik között már megtalálhatók közintézmények, alapítványok, független üzletek is. 2017 év elején megnyitottuk az első saját üzemeltetésű Tom Market üzletünket (Pécs, Tettye tér), az idei évben még további kettő üzlet nyitását tervezzük.
  • Versenyképes jövedelem
  • Vállalati autó, magánhasználatra is
  • Mobiltelefon, mobil internet a munkavégzés támogatásához
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Szakmai továbbképzések
Elvárások
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Vezetői engedély és gépjármű vezetői gyakorlat
  • Határozottság, kreativitás
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Sütőipari piac ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott