Karosszéria lakatos ( Budapest )
Az Autó-Nagy Kft-t 1993-ban alapítottuk családi vállalkozásként. Kezdetben a saját házunk garázsában kialakított kétállásos műhelyben végeztük a munkát: karosszéria-javítást és fényezést. A kezdeti kis műhelyből egy karosszéria -és szervizmunkára specializálódott, több mint 10 főt foglalkoztató, 810 négyzetméter alapterületű saját telephelyű középméretű vállalkozássá fejlődött
Feladat
  • Karambolos, sérült gépkocsik szakszerű helyreállítása
  • Hibafeltárás
  • Szét és összeszerelési munkák, javítási feladatok, karosszéria munkák teljes körű elvégzése
Amit kínálunk
  • Perspektívát nyújtó, válságálló munkahely
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Munkaruha, védőfelszerelések biztosítása
  • Kiváló munkakörülmények, szerszámozottság
  • Kiszámítható munkaidő H-P 8:00-17:00ig
  • Bérezés nettó 300-450 eFt/hó
Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Több  éves munkatapasztalat
  • Húzató padi műveletek ismerete, valamint hegesztési folyamatok és technológiák ismerete, alkalmazása
  • Kárfelvételben való aktív részvétel
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság , Önállóság , Jó problémamegoldó készség , Erős csapatszellem , Alkalmazkodó készség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott