Kárbejelentések adminisztrációja ( Budapest XIII. kerület )
Partnercégünk több, mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában. A Europ Assistance munkavállalói a közös értékeinek, az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem és ügyfeleik iránti elkötelezettségük hirdetésével gondoskodnak ügyfeleikről. Ha szeretnél részese lenni egy ilyen csapatnak jelentkezz!
Feladat
  • Beérkezett számlák feldolgozása, adminisztrálása
  • Napi szintű kapcsolattartás a megbízókkal
  • Információszolgáltatás a belső szabályozásnak megfelelően
Amit kínálunk
  • A hét mindennapján lehet menni, szóval igazán Neked való diákmunka
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Br. 1150 Ft/óra + prémium
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
Elvárások
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Megbízható, precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Magas szintű MS Office ismeretek (excel függvények)
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony, 18. életév betöltése
  • Rugalmas munkarend, heti minimum 20-25 óra vállalása
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Pénzügyi ismeretek
  • Call Center, Ügyfélszolgálat, Biztosítói területen szerzett tapasztalat
  • Román és/vagy szerb nyelvtudás
Hirdetés adatai
  • Munkavégzés típusa: Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő