Karbantartó ( Székesfehérvár )
Az amerikai székhelyű Brooks Instrument ipar áramlásmérő és -szabályozó berendezések gyártásával foglalkozik. Székesfehérvári gyárunkba keressük leendő munkatársunkat.
  • gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, üzemzavar elhárítása
  • műszaki problémamegoldás, javítóintézkedések bevezetése
  • tervezett megelőző karbantartások elvégzése
  • eseti karbantartások
  • épületfejlesztésben és karbantartásban való részvétel
  • projektekben, folyamatos fejlesztésben való részvétel
Amit kínálunk
  • tiszta munkakörnyezet
  • családias légkör
  • versenyképes jövedelem, cafeteria
  • 100%-os utiköltség térítés
Elvárások
  • középfokú műszaki vagy elektronikai végzettség
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • egy vagy kétműszakos munkarend vállalása
  • rugalmasság, csapatmunka
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • elektronikai végzettség
  • alapfokú angolnyelv-tudás írásban
  • multinacionális környezetben, karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • mechanikus karbantartási gyakorlat
  • erősáramú villanyszerelői képesítés
  • szerszámgép javításban szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott