Karbantartó ( Budapest X. kerület )
Karbantartó? Nem! Ez nem csak egy szimpla karbantartói meló, legyél te is csapatunk megelőző karbantartója és mi segítünk kiteljesedni ebben a munkakörben! ? Ha rendelkezel középfokú végzettséggel, (elektronikai, mechanika, mechatronika) és rendelkezel 4-5 év tapasztalttal akkor téged is várunk a csapatunkba!
Feladat
  • Megelőző karbantartás elvégzése
  • Üzemeltetési dokumentáció naprakész vezetése
  • Megelőző karbantartás elvégzése után a berendezések üzemképes átadása
  • Megelőző karbantartások hibák észrevétele, és javítása
  • Gépek beüzemelésének folyamatában aktív részvétel
Amit kínálunk
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Cafeteria
  • Modern munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Igény esetén jól felszerelt szállást biztosítunk
Elvárások
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Technikusi képzés
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 10 Fő