Karbantartó ( Budaörs )
A Kabinet FM Kft. 20 éves múlttal rendelkező műszaki cég ipari létesítmények teljes körű műszaki üzemeltetésével, továbbá elsősorban erősáramú és automatizálási villamos, épületgépészeti és technológiai szereléssel, másodrészt teljes körű generál kivitelezési munkákkal, műszaki tervezéssel, műszaki tanácsadással foglalkozik.
  • A Kft. portfóliójába tartozó intézményeknél, cégeknél ütemezett elektromos karbantartások, kisebb kivitelezési feladatok elvégzése
  • Eseti hibaelhárítási, javítási feladatok elvégzése
  • Új berendezések szerelésében való részvétel
  • A tevékenységhez kapcsolódó, a törvény, illetve a Társaságok által előírt adminisztratív feladatok elvégzése.
Amit kínálunk
  • versenyképes jövedelem
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • jó munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • mobil telefon használat
Elvárások
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Épületkarbantartói gyakorlat
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság, precizitás
  • rugalmas személyiség
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • Udvarias, határozott fellépés
  • Tárgyilagos problémamegoldás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott